czwartek, 19 września 2013

Malując paletę

Hejka!:)Dziwny dzisiaj dzień  był!Chyba totalnie nic mi nie wyszło,ale nie ma co się poddawać,w weekend troszkę popracuję nad rysunkami i wszyscy będą ze mnie dumni!Tak sobie myślę,że dzisiaj przyszedł czas na lekkie wytłumaczenie!Poszłam do szkoły plastycznej nie dlatego,że rysowanie to całe moje życie lub mam ogromny dar malowania pięknej martwej natury.NIE!Poszłam do plastyka jedynie dlatego,że KOCHAM FOTOGRAFIĘ,a poza tym mam mnóstwo motywacji,żeby innych rzeczy się nauczyć.Na razie jednak rysować,malować itp. nie umiem...najzwyczajniej w świecie;) W mojej klasie jak zauważyłam jest jeszcze kilka takich perełek,ale to wyjątki.Nikt na razie mnie nie zachwyca,ale tworzą się tutaj już mali artyści:)
Ja przed zdecydowaniem się na tą szkołę postawiłam sobie dwa cele:
1.Uznam,że ta szkoła rzeczywiście na coś się zdała tylko wtedy,kiedy na mojej ścianie w domu/bursie/akademiku/mieszkaniu zawiśnie piękny WŁASNORĘCZNY portret Marylin Monroe i jeśli nie będąc miała pomysłu na prezent zasiądę przy sztaludze i nie będę wstydziła się dać komuś mojego arcydzieła:)
2.Przewspaniale nauczę się historii sztuki i będę po prostu mistrzem!Będę miała każdy obraz w małym paluszku,każdą architekturę,każdą ceramikę i każdego artystę i świetnie ukształtuję sobie z tym życie!!
No to tyle z moich wyjaśnień.Oczywiście z dnia na dzień widzę poprawę w moich obrazach,więc za jakiś czas na pewno będę tutaj coś pokazywać!
A już dzisiaj zapraszam na kolejny odcinek show mojego kolegi!Jest o niego lepszy niż tamten.Śmieję się do teraz^^  http://www.youtube.com/watch?v=MqhOtroxvOE&feature=youtu.be
Buziaki

4 komentarze:

 1. ...No to pozostaje czekać, aż będziesz tu publikować swoje prace! :D A tak swoją drogą, to nie wiem, czy kiedykolwiek będziesz w pełni zadowolona z jakiegoś portretu MM który sama namalujesz... Nawet ci, którzy idealnie potrafią kogoś odwzorować, zawsze twierdzą, że czegoś brakuje :) No ale ja i tak zapewne będę się jarać no i trzymać za Ciebie kciuki, żeby wyszło super ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa twoich prac. :)

  http://dorota-nevergiveup.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. haha jakie super zdjeciw:D pokazuuj prace;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczysz niedługo w Twoim pokoju zawiśnie portret Marylin :)

  OdpowiedzUsuń