czwartek, 5 grudnia 2013

!!

Dzisiaj dowiedziałam się,że na niestosownym portalu społecznościowym ktoś podszywa się pode mnie używając mojego wizerunku.Nie spodziewałam się,że kiedykolwiek będę musiała to powiedzieć,ale sprawa została już przekierowana do odpowiedniej placówki.Mam nadzieję,że to pierwszy i ostatni raz kiedy muszę bawić się w takie rzeczy,bo dostawanie wiadomości na takie tematy nie jest przyjemne! Osoba podszywająca się pode mnie jest niewątpliwie stałym bywalcem tej strony(co mogę stwierdzić po zdjęciach). Jeśli ludzie nie macie co robić w wolne chwile w domu,to naprawdę wam zazdroszczę.I współczuję,że tylko takie pomysły na spędzanie czasu przychodzą Wam do główek. Pozdrawiam Karolina.

7 komentarzy:

 1. na twoim miejscu podejrzewałabym ludzi, którzy znają cię w realu ;p ale to moje zdanie.

  chorzy ludzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda,ludzie,których zna się w realu są najgorsi! W sumie teraz to już nie mój interes.Osoba znajoma czy nieznajoma będzie znaleziona i będzie miała ostre problemy tak sobie myślę.

   Usuń
 2. Bardzo dobrze, że wzięłaś sprawy w swoje ręce, bo z takimi trzeba krótko i na temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze się śmiałam jak gdzieś o takich ludziach słyszałam,bo co oni muszą mieć w głowach,żeby podszywać się pod innych.eh.ale jak już o mnie zaczęło chodzić,to też się śmieję...ale jestem też pożądnie wkurzona!

   Usuń
 3. Moim zdaniem dobrze postąpiłaś... Nikt nie może bezkarnie się od kogoś podszywać.
  Też byłabym wkurzona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pustota i tępota szerzy się w tempie zastraszającym... x.x

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy ludzie mają nierówno pod sufitem...

  OdpowiedzUsuń