czwartek, 12 czerwca 2014

Hang Me, Oh Hang Me

Hej! Dzisiaj tak późno, bo dopiero wróciłam z kina. Byłam na dyskusyjnym klubie filmowym, na który ostatnio staram się chodzić dość regularnie, ale od kilku tygodni nie jestem zachwycona tak jak wcześniej. Oh boy wydawał mi się zjawiskowy. Czarno-biały, dość zabawny- sądząc po zwiastunie - i ogólnie same plusy. No ale cóż. W sumie nie wiem co powiedzieć o tym filmie. Oglądałam, trochę się nudziłam, podobał mi się, ale w sumie nie wiem. Nie lubię takich akcji po skończonej projekcji^^
Jednak dzisiaj o innym filmie! Z tym nie miałam problemu! Od pierwszej minuty wiedziałam, że to będzie jeden z moich ulubionych ! Mowa o  Co jest grane, Davis? REWELACYJNY! Muzyczny dramat, w którym ta muzyka jest naprawdę świetna! Płakałam ze szczęścia przy każdej nowej, chociaż moją miłością zostaje pierwsza Hang me, oh hang me . Fabuła w sumie dość nudnawa, ale ja uwielbiam takie kino! Mogłabym oglądać to i oglądać. Jestem pełna podziwu i chociaż po ocenach na filmwebie spodziewałam się czegoś dość słabego, to dostałam najwspanialszą perełkę jaką mogłam sobie wymarzyć! To najlepszy film jaki widziałam od dłuższego czasu, chociaż muszę przyznać, że ostatnio oglądam same dobre ;)
Polecam zdecydowanie! Jutro jest piątek- mam nadzieję, że wiele z Was pokusi się o półtorej godziny arcydzieła! A może ktoś już go widział? Podobał Wam się równie mocno jak mi?
Oczywiście cały soundtrack jest już na mojej MP4, którą odgrzebałam specjalnie na tą okazję! Chociaż zastanawiam się nad kupnem całej płyty oryginalnej. Jeszcze na moim stosiku nie ma żadnej filmowej muzyki, więc może, może? Co jest grane, Davis na pewno byłaby dobrym początkiem! :D
Uciekam spać! Buziaki ;*

2 komentarze:

  1. Czekałam na premierę tego filmu chyba z rok. Zgadzam się z Tobą film jest genialny! Historia sama w sobie trochę nudna, ale film wiele zyskuje przez klimat- ponury i chłodny. Oczywiście największym atutem tego filmu jest muzyka. Mogłabym jej słuchać i słuchać. Jeszcze w wykonaniu Isaaca, coś niesamowitego!

    OdpowiedzUsuń