piątek, 4 lipca 2014

Zatoka sztuki- porysunki

Hejka!:) Niedawno dopiero wróciłam z Sopotu. Jeszcze nawet się nie rozpakowałam( to nie jest aż takie dziwne, rzadko robię to od razu po powrocie^^) i nie zrobiłam nic. Przyszła do mnie jedynie rodzina i jedliśmy ciasto!:D Mam super przepis na bananowe ciasteczka i mam zamiar je jutro zrobić. Zobaczymy, czy mi wyjdą. Jeśli tak- to oczywiście się pochwalę :)
Jak pewnie wiecie pojechałam do Sopotu na finisaż wystawy Lepszy profil
Tak bardzo liczyłam na coś super! Myślałam, że same rysunki będą rewelacyjne, ale mega się zawiodłam. Prac było zaledwie dwanaście, każda z profilu- jak głosiła wystawa z tego lepszego. A finisaż wcale nie był wernisażem i było mi smutno^^. Podobno później się rozkręciło, więc mogę trochę żałować, że nie zostałam dłużej, ale jeśli ktoś jeszcze nie widział, a mieszka lub będzie w Sopocie, to w Trzech siostrach wystawa będzie przez całe wakacje! :D Byliście, widzieliście? :> Jestem ciekawa co myślicie!:)
Ja chyba jednak zostanę facebookową fanką.
Ale wyjazd do Sopotu jak najbardziej udany z innych powodów:)
Czytam suuuuper książkę! A Wy co teraz czytacie?:)
Idę sprzątać,
buziaki :*
P.S. Jutro zdjęcie z moją blond głową- czekajcie cierpliwie ^^
SUPER KONKURS KLIK

2 komentarze:

  1. Ja się na przykład wzięłam za Igrzyska Śmierci po angielsku, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo dopiero przeczytałam dwa rozdziały, a tu jutro do Kielc, potem do Łomży... Jeżeli ciasteczka się udadzą to koniecznie wstaw przepis :) Czekamy na zdjęcia (chaciaż ja to je pewnie zobaczę dopiero po przyjeździe :C)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ale super! Podziwiam ludzi, którzy w te wakacje zaczynają książki po angielsku! U mnie czeka jedna biografia w oryginale, która jest najlepszą książką jaką kiedykolwiek miałam I KIEDYŚ JĄ PRZECZYTAM! ale na razie nie ;<

      Usuń