niedziela, 24 sierpnia 2014

Blogerzy jedzą jabłka!

Hejka!:) Od kilku tygodni możecie zauważyć brak niedzielnych inspiracji. Oczywiście nie oznacza to, że nic mnie nie inspiruje, ale nie inspiruje mnie całkowicie nic w internecie, ponieważ w ogóle z niego nie korzystam( prawidłowo! Bierzcie ze mnie przykład!). Dlatego niedzielne posty wznowię dopiero w roku szkolnym... czyli już niedługo! Od kilku dni jakoś tak nie mogę się doczekać tej szkoły!<3 W tym roku będzie magicznie! Prawie same artystyczne przedmioty. Jeśli się postaram i będę robiła szkice, projekty i wszystko na czas, to naprawdę może być bardzo owocny rok. I pewnie jak każdy z Was obiecuję sobie, że w tym roku zacznę się uczyć systematycznie. Cóż, jestem przekonana, że to na pewno nie wypali, ale tradycję po wakacyjną trzeba podtrzymać ;D Równo za tydzień zaczyna się dziesięć miesięcy, w których znów pewnie będę wychwalać moje wspaniałe liceum plastyczne. I dobrze! Wiem, że niektórzy z Was nawet tam idą. Nie wiem, czy z moją pomocą, czy sami o tym zdecydowaliście już wcześniej- ale fajnie. Cieszę się ;)
   Od pewnego czasu na moim blogu widnieje reklama promująca jedzenie jabłek! Ostatnio o tych naszych polskich jabłuszkach jest dość głośno, więc postanowiłam nie być gorszą i wziąć w tym udział. Razem z Pawłem w Rzeszowie objadaliśmy się jabłkami i zostawiamy Was z jedną taką foteczką:D
A ja zachęcam do zabawy!;D
I w Rzeszowie było super! ^^
buziaki ;*
KONKURS KLIK

5 komentarzy:

 1. U mnie rok szkolny taki magiczny nie będzie, tygodniowo pięć biologii, chemii i siedem angielskich :D Jak to przeżyję - nie wiem :D
  Ah, te jabłka. Do czego musiało dojść, żeby wszyscy zaczęli je doceniać :P Ja tam każde owoce uwielbiam i chłonę w ponadprzeciętnych ilościach ;)
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od dziecka codziennie w szkole mam jabłko! całkowicie naturalna rzecz. Jestem od nich uzależniona dzięki mojej mamie ;)

   Usuń
 2. Wujek Władimir nie byłby zadowolony ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcie! :)
  Też się cieszę, że już szkoła, nudzi mi się i to totalnie ;___;
  Obserwuję, mogę liczyć na rewanż?
  http://moja-wersja-amy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OJ! mi się nie nudzi w ogóle.. ale mimo wszystko na tydzień bym poszła.. później już niee ^6

   Usuń