czwartek, 18 grudnia 2014

Domowe Melodie

Hejka!:) Jeny! Wcale dzisiaj nie skończyłam jakoś wcześnie lekcji, ale dzień mi się okropnie dłuży. Nie lubię jak mam takie długie godziny nic nie robienia... tym bardziej jak cały czas wydaje mi się, że  już za momencik powinnam iść spać, bo jest kosmicznie późno! No ale cóż- za chwilkę pójdę pod prysznic, później zabiorę się za opisywanie Pięknej Madonny z Wrocławia i chyba szybko mi zleci? Prawda?!

Od jutra mam już mnóstwo planów, więc będzie super. Może będzie troszkę lepiej na fioletowym sercu nawet! Postaram się o to ;D Więcej czasu, to i większa motywacja! Przy okazji- niedługo szykuje się wielka zmiana, więc nawet dzięki temu przez kilka dni będzie ciekawie... ale to dopiero w 2015- na początku! :)

Wczoraj zamówiłam sobie najnowsze dwie płyty Domowych Melodii. Już nie mogę się doczekać kiedy znajdą się w moim fioletowym pokoju i będę miała możliwość przesłuchania tych, niewątpliwie rewelacyjnych, kawałków! W przypływie szczęścia wczoraj nawet przesłuchałam poprzedniej kawowej płyty jakieś trzy razy! Pomimo niezbyt sympatycznego ich przybycia do Elbląga, jednak chyba wciąż ich kocham.... ale mam nadzieję, że po przesłuchaniu nowych piosenek moja miłość obudzi się na nowo...:) Ktoś z Was zamawia? Ktoś jest zainteresowany? :)
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz