środa, 22 kwietnia 2015

chusta


Hejka !:) Co tam u Was? 
Ja aktualnie włączyłam sobie płytę Duffy i zapoznaję się z jej twórczością. Szczerze mówiąc poza rewelacyjnym i fenomenalnym, moim ulubionym Mercy nie słyszałam żadnej piosenki tej artystki... ale chyba powoli przekonuję się, że wcale nie ma czego żałować. Piosenki dość fajne, ale całkowicie inne od jej hitu, a chyba właśnie takiej całej płyty oczekiwałam. No cóż ;) Ktoś lubi? Ktoś słucha? :) 

Poza słuchaniem i odkrywaniem nowej muzyki męczę się również z przerabianiem zdjęć- zapewne większość z Was wie, że tego nie znoszę! Mimo wszystko, dzięki liceum plastycznemu i pracowaniu w tygodniu przez trzy godziny na komputerach powoli poznaję nowe urządzenia na photoshopie i kiedy mogę zrobić coś naprawdę fajnego, a nie jedynie podkręcenie kolorów jest dość sympatycznie :) 

Dzisiaj w szkole na fotografii zaczęliśmy bawić się fotografią analogową! ♥ Każdy miał wykonać kamerę obscura, naświetlić i wywołać własne zdjęcie- nie wiem jak to wyszło ponieważ ja ( troszkę z bólem serca) zostałam w studiu... ale jak to Pani zaznaczyła- nic nas nie ominie, a magię wywoływania zdjęć poznamy za tydzień! ;) Także wraz z Alicją zostałyśmy i świetnie się bawiłyśmy!!! Zdecydowanie lepiej czuję się przed obiektywem w studiu! Dziwne, ale prawdziwe. Te wszystkie zmiany co chwilkę guziczków, fleszy, kolorów.. eh- ciężko mi się przyzwyczaić. Wolę słońce ! ^^ Mamy trochę zdjęć, dzisiaj pokazuję Wam pierwsze z nich :) 
Ja jestem mega zadowolona- sto procent spełniona moja wizja! A jak Wam się podobają? :)

Uciekam, buziaki! :*
edit: jednak pokochałam Duffy! ^^

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny efekt wyszedł :)

    _______________________
    Minimalist&fashion blog
    WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

    OdpowiedzUsuń