środa, 6 maja 2015

Street Art

Cześć! :)
Piszę do Was dzisiaj drugi raz, ponieważ chcę Was poinformować o czymś fajnym! 
Zapewne będzie to informacja przede wszystkim dla Elblążan, ale postaram się jutro wrzucić kilka zdjęć z wydarzenia, dla tych, którzy mieszkają w innej części Polski i nie będą mogli odwiedzić miasta na północy! :) 
Mowa tutaj o Street Arcie, o którym wspominałam Wam już kilka razy :) Kilka miesięcy zajęło nam przygotowanie wszystkiego, ale już po projektach, odwiedzeniu Gdańska, zrobieniu szablonów, ulotek i plakatów jesteśmy gotowi jutro zmalować co nie co na elbląskich ulicach!! Jako Liceum Plastyczne wybraliśmy sześć ulic znanych malarzy. Zainspirowaliśmy się ich twórczością i zrobiliśmy coś nowego! :) Uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym spotkać będziecie mogli na ulicy: Grottgera, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Fałata oraz Matejki ! 
Prace zaczną się już od 9 rano, ale o 14 zapraszam Was serdecznie na oficjalne otwarcie całej wystawy, które rozpocznie się na ulicy Grottgera. Wspólnie zwiedzimy wszystkie ulice!!
Na niektórych z nich zaplanowaliśmy swego rodzaju grę miejską, także zabierajcie swoich młodszych braci i siostry i wpadajcie! Przychodźcie, bo naprawdę warto! :)
Ja zajęłam się ulicą Wyczółkowskiego, malarza zajmującego się przede wszystkim rybakami... dlatego właśnie na tej ulicy będzie można szukać ryb! Jutro również będzie można zgarnąć ulotki, które przygotowaliśmy specjalnie dla mieszkańców, a już dzisiaj na ulicach możecie znaleźć plakaty promujące jutrzejsze wydarzenie! PRZYBYWAJCIE! Czekamy na Was! :) + dołączajcie do wydarzenia na facebooku KLIK
Trzymajcie kciuki za jutrzejszą pogodę ! :)
Buziaki :*

3 komentarze:

 1. Super akcja! Żałuję, że nie mogę być. Ale obecnie przebywam w Toruniu i ciężko byłoby mi się znaleźć na północy. Baw się dobrze! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdroszczę Torunia! Ja zastanawiam się nad przyjazdem 13-15 maja na 6. Plaster!!! <3 Wybierasz się? :)

   Usuń
 2. Fajnie, tylko szkoda, że w Elblągu. Mieszkam w Toruniu i ciężko wyrwać się nawet do kina, nie mówiąc o Elblągu. Czekam na więcej informacji i Twoją relację.

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń