czwartek, 28 maja 2015

Wzornictwo i emocje

Szczerze przyznaję, że jeszcze nie posiadałam żadnej książki o wzornictwie, czy designie. Interesowało mnie to od zawsze, ale chyba wcześniej nie dorosłam do tego, żeby zacząć interesować się tym bardziej, żeby zacząć czytać książki. Aż do niedawna. 
Muszę się Wam przyznać, że niedawno dotarło do mnie, że już lada moment wyjadę do swojego wymarzonego Wrocławia, pójdę na swoje wymarzone od dzieciństwa studia architektury wnętrz, będę miała wspaniałe życie i będę robiła wszystko co kocham! Uwierzcie, że w takich momentach dwa lata wydają się jednym dniem! ^^ Tak więc żeby na studia nie iść jedynie z pasją, ale i z jakąś wiedzą- postanowiłam, że zacznę robić troszkę więcej.

Na pierwszy rzut poszła książka Wzornictwo i emocje. I jestem przekonana, że był to idealny pierwszy raz z tego rodzaju wydaniami. Norman piszę rewelacyjnie! Całkowicie na luzie, troszkę żartobliwie. Prowadzi czytelnika po wszystkich swoich drogach tak jak mu się podoba i ja chciałam iść za nim tak bez końca. Dowiedziałam się tylu ciekawych rzeczy! To było tak bardzo interesujące trzysta stron, że jedynie zachęciło mnie do zabierania się za tego rodzaju książki- a to ważne! :) I pokochałam to wszystko jeszcze bardziej! Poczułam taką nic porozumienia z autorem. Zgadzałam się z nim w każdej kwestii, na które miałam jakiekolwiek pojęcie. 

Czuję, że jestem bogatsza o wiele nowych informacji, które niewątpliwie mi się przydadzą. Chociaż nie ześwirowałam! Nie patrzę na każdy przedmiot w moim domu pod względem estetycznym i emocjonalnym. Co to, to nie. Wszystko bardzo zdrowo! ;D 

Gorąco polecam wszystkim! Ale przede wszystkim tym, którzy troszkę interesują się wzornictwem i rzeczami pięknymi! Niewątpliwie czas spędzony nad tą książką będzie dla Was czasem owocnym! :)

Książkę mogłam przeczytać dzięki wydawnictwu Arkady
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz