poniedziałek, 1 czerwca 2015

muzyczna siódemka

Hejka! :)
CZERWIEC! JUŻ TYLKO 26 DNI DO PODRÓŻY I CUDOWNEGO, AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU!!
Dzisiaj trochę muzycznie, ponieważ muszę zdążyć przed przyjściem do mojego domu paczki z dziesięcioma nowymi płytami! Już się nie mogę doczekać, a pewnie wtedy muzycznie coś czasami skrobnę na blogu! :) 
 1. Mikka z płytą Origin of love- to jedna z dziesięciu płyt w moim zestawie. Tak więc na razie przesłuchałam jedynie dwóch piosenek i jestem przekonana, że to będzie dobre! Znacie tą płytę? :)
 2. Patrick The Pan i Dawid Podsiadło Niedopowieści - baaaardzo dobra!
 3. Dr Misio zawsze lubiłam, ale znałam kilka piosenek. Z racji tego, że zbliża się ich koncert w Elblągu postanowiłam dosyć mocno zapoznać się z twórczością tego zespołu i jestem zachwycona! Płyta Pogo już do mnie jedzie! :) Poza piosenkami Dr Misio ma naprawdę bardzo dobre teledyski! Nic dziwnego, skoro liderem zespołu jest aktor, który do klipów zaprasza swoich przyjaciół= wybitnych aktorów polskich! :)
 4. Janek Samolyk- coś w tym głowie jest dobrego. Kilka razy już wysłuchałam płyty Wrocław i jest dobra! Spokojna. Polecam :)
 5. The Lumineers Big Parade - miałam wielki problem ze znalezieniem tej piosenki, ale udało mi się. Jest świetna. Coś w sobie mam. Próbowałam przesłuchać całej płyty, ale chyba daleko mi do niej :)
 6. SMOLIK Run - uwielbiam tego artystę i lubię chyba prawie każdą piosenkę stworzoną przez niego. Ten kawałek wałkowałam kilka dni nieustannie! Bardzo dobra! Polecam! :)
7. Bardzo zabawnie, ze się tutaj pokazuje Snoop Dog, ale cóż ;) Może to dziwnie zabrzmi, ale współpraca z Izą Lach naprawdę dużo mu dała, chociaż pewnie wszyscy myślą, że jest na odwrót. Może i mają racje, ale kto powiedział, że jestem jak inni? W piosence The good good  również śpiewa Iza i jest to taki ciekawy utworek reggae. Taki na kilka dni i szybkie zapomnienie. Tak sądzę ;)

A Wy słuchaliście czegoś fajnego ostatnimi czasy!? :)
Buziaki :* 

2 komentarze:

  1. Och, ja zaczęłam słuchać Muse i nie mogę przestać! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. (trochę nie w temacie) Łączy Się coś nadal z harcerstwem?

    OdpowiedzUsuń