czwartek, 25 czerwca 2015

wystawa

Jejku!
Wiecie co... mam gorączkę i umieram! Ból gardła i głowy to najgorsze co może istnieć, tym bardziej w ostatni dzień szkoły! Od wczorajszego wieczora leżę w łóżku i mam nadzieje, że do jutra mi przejdzie ( na co się nie zanosi ). Być chorym w wakacje to totalna abstrakcja! :o Chyba nigdy nie byłam, a Wy? :)

Wczoraj od ósmej rano w Światowidzie moja klasa miała montować wystawę końcoworoczną. Nie wiem jakim cudem wydawało mi się, że będzie to fajne zadanie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to trudne. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafi mi się wieszanie prac na ściany, w których nie ma gwoździ ( proces wieszania ich na linkach, to totalny koszmar! ^^ ). Ja najpierw walczyłam ze swoim organizmem i nie zwracałam aż tak wielkiej uwagi na zawroty głowy i okropne samopoczucie.. ale później doszło jeszcze całkowite zmęczenie i wymiękłam. Niestety. 

Dzisiaj chyba odbiorę jedynie świadectwo i wyjdę. Nie mam ochoty patrzeć na te prace! ^^ Ale Wam serdecznie polecam odwiedzenie Światowida. Znajdziecie tam dość dużo moich prac, jak i również mnóstwo innych ciekawych i naprawdę bardzo dobrze wykonanych obrazów, rzeźb, grafik i fotografii! Tak sobie myślę, że gdyby nie to doświadczenie moje życie byłoby bez sensu. Poszłabym później w wielki świat sztuki i uważałabym, że montowanie wystaw jest fajne, a wszyscy by się ze mnie śmiali! Hahaha. Także- wszystkie doświadczenia uczą.
A Wy już ode mnie pamiętajcie- to wcale nie jest ciekawa robota. Tym bardziej jak chodzi się do tak dobrej szkoły, gdzie najchętniej nauczyciele wystawiliby przynajmniej połowę wszystkich prac z całego roku. Okey- jest nas bardzo mało.... ale mimo wszystko, to bardzo dużo prac ^^

Zapraszam, bo naprawdę będzie co oglądać. Jeżeli ktoś chciałby przyjść na uroczyste otwarcie, to zapraszam na 18.00 do Światowida w Elblągu. Wystawa czynna jakoś bardzo długo, podobno do sierpnia. Polecam! :)

Buziaki!:*

1 komentarz:

  1. we wakacje nigdy nie byłam chora (i odpukać żeby w te było tak samo;)

    Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji ! :)
    Anru,

    OdpowiedzUsuń