sobota, 20 czerwca 2015

Z wydarzeń marzeń

Hejka! :)
Miałam napisać jedynie o wystawie końcoworocznej, ale postanowiłam, że troszkę przeszperam internet i może znajdę dla siebie coś jeszcze ciekawego. Znalazłam oczywiście tony fantastycznych rzeczy. Nie wiem czy dobrze się stało, bo teraz tylko mi smutno, że wszystkiego nie uda mi się odwiedzić! Eh! No ale dobrze... za chwilkę wakacje! Będę w kolejnych lipcowych wydarzeniach uczestniczyć! :D
Dzisiaj krócej niż w ostatniej notce, ale równie ciekawie! :D
1. Tak jak już zaczęłam mówić- WYSTAWA KOŃCOWOROCZNA MOJEJ SZKOŁY!!! Po bardzo pozytywnym odebraniu prac z sita jestem ciekawa co będzie przedstawione tym razem w drugim kinie! ;) Zapraszam wszystkich serdecznie na wystawę 25 czerwca o godzinie 18.00 w Światowidzie. Będzie różnorodnie i niewątpliwie będzie przepięknie i twórczo! :)

2. Post pojawia się już o dziesiątej, ponieważ od 11 do 14 w Gdańsku na ulicy Zielonej odbędzie się Pchli Targ! Każdy kto chce może wyjść z kocykiem i sprzedać swoje graty, które dla innych mogą być niesamowitymi dziełami idealnymi do domu! :D Ja miałabym w planach wyjechać tam- przecież to blisko! Niestety już mam inne artystyczne plany, o których poniżej będziecie mogli przeczytać! :) Jakie to jest niesprawiedliwe! Niektórzy nie robią nic i mieliby czas żeby zrobić coś fajnego... ja fajnych rzeczy robię za dużo i najzwyczajniej w świecie nie starcza mi na wszystko czasu! :<

3. Tauażowy POP-UP Traffic Design... w mojej szkole jest trend na tatuaże. W klasie mam już całkiem sporo tatuażowych ludzi i z tego co słyszę tylko na nich się nie skończy. Może to i fajne, ale ja tego nie czuję. Nie ciągnie mnie do tego w ogóle. Prawdopodobnie jest to spowodowane całkowitym paraliżem przed bólem, ale no nie- nigdy nic nie zrobię sobie na skórze na stałe! Dwutygodniowe wakacyjne tatuaże z henny mają klimat! ;D Ale mimo wszystko akcja Tauażowy POP-UP Traffic Design jest jak najbardziej słuszna! Kilku artystów ( np. Hakobo- jego projekty to kurcze... nawet ja bym chyba chciała sobie wytatuować... nie no dobra, może nie. Ale jakbym dostała taki projekt tatuażu na kartce to bym się baaardzo cieszyła! Rewelacyjny artysta! Niewątpliwie to będą przepiękne tatuaże i ludzie, którzy będą mogli je na sobie nosić będą szczęściarzami- oczywiście o ile tak do tego podejdą! ;) Z racji dużej ilości zainteresowanych trzeba się zapisywać- więc polecam odnaleźć na fb wydarzenie, tam wszystko jest podane! :D Wszystko odbędzie się w tę niedzielę w Gdyni :) 

4. Na małej ilości wykładów ze sztuki jeszcze byłam, żeby mogło mi się to znudzić, dlatego chłonęłabym garściami każdą możliwość uczestnictwa w takich wydarzeniach ( i oczywiście jeżeli mi się udaje być tak właśnie jest- siedzę jak zaczarowana! ) 20 czerwca w Gdańsku na ul Dolnej odbędzie się Pogawędka o sztuce w DOMu z dr Hubertem Bilewiczem. Wykład z tematem " Śmieci artystyczne ".

5. W Gdyni o 17.00 25 czerwca ( znowu nie mogę być, bo znowu mam inne artystyczne wydarzenie! -.- ) odbędzie się dyskusja na temat książki... którą ostatnio recenzowałam na fioletowym-sercu " Wzornictwo i emocje. Dlaczego kochamy lub nienawidzimy rzeczy powszednie ". Książka rewelacyjna! Na razie udało mi się o niej rozmawiać jedynie w monologu- zachęcając ludzi do przeczytania jej lub pisząc Wam o tym- nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała spotkać się z ludzi, którzy tak samo jak ja są nią zajarani! No ale cóż.... polecam Wam! Ja nadal będę żyć w swoim monologu! ;)

6. 18 czerwca do 5 lipca w Gdańsku O_TU odbędzie się wystawa komiksu Agnieszki Szczepaniak. Artystki nie znam, ale po zobaczeniu jej kilku prac jestem jak najbardziej na tak! Więc polecam serdecznie. Wystawa będzie otwarta jeszcze w wakacje- więc niewątpliwie się wybiorę :D HURA!

7. KOLEJNE TATUAŻE! Jakoś tak dzisiaj na nie trafiam... tak więc o nich piszę. Tym razem w Elblągu w niedzielę w Studiu Tatuażu na ul. Płk. Dąbka wygrać będzie można darmowy tatuaż! Z tego co wiem- nie jest to zbyt tanie upiększanie swojego ciała- także takie akcje jak najbardziej wskazane, jak ktoś się nie boi ;) 
8. W piątek odbył się wernisaż wystawy " Palindrom ". Wystawa zbiorowa... bardzo ciekawa- poczytajcie na fb, na wydarzeniu i weźcie udział! Naprawdę warto!!Sopot. Państwowa Galeria Sztuki :)

9. Najdziwniejsza rzecz na świecie jaka mogła się stać!Festiwal Polskich seriali Telewizyjnych W ELBLĄGU! Pierwsza w Polsce, pierwsza w Europie i to W ELBLĄGU! Dziwne rzeczy się dzieją.. ale dzięki temu właśnie odebrałam mnóstwo darmowych wejściówek i wybieram się na spotkania z artystami! Dziwne to będzie na pewno, ale niewątpliwie ciekawe. Wiele starych, ambitnych seriali, tych nowszych.... jak i ( co najfajniejsze ) WYKŁAD Z OLBIŃSKIM! Ludzie, rewelacja! Wrócę z wykładu i Wam wszystko opowiem! :D W ogóle- zdam obszerną relacje o całym, dziwnym festiwalu, który na razie jest dla mnie zagadką! ^^ Festiwal z darmowymi wejściówkami- wystarczy je odebrać w Światowidzie. Czas trwania 19-21 czerwca :)

No to tyle- buziaki! :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz