wtorek, 16 czerwca 2015

Zapiski babci

10 DNI DO WAKACJI! Wprost nie mogę w to uwierzyć. Będzie tak pięknie! ♥ Macie już jakieś plany na ten czas? Ja już całą masę! Czasu jak zwykle mi nie starczy, ale warto próbować ;)

Kilka dni temu otrzymałam rewelacyjną książkę z piękną okładką! Zapiski Babci , to sposób na zmotywowanie Waszych kochanych babci do spisania swoich wspomnień odnośnie swojej młodości ( jesteście świadomi, ze Wasza Babcia również była nastolatką i na łące wraz ze swoimi przyjaciółkami wzdychała do najprzystojniejszych chłopców w szkole? ^^ ), swoich dzieci, męża, rodziców i innych najważniejszych punktów w swoim życiu. Niewątpliwie ciężko by było, gdyby poprosić Babcie o spisanie swoich myśli z całego, długiego życia- dając jej jedynie gruby zeszyt i długopis. Na szczęście Zapiski Babci przychodzą na ratunek! W prosty sposób zaczynają każdy ważniejszy wątek, tak że wystarczy jedynie kończyć poszczególne zdania. Można również wklejać piękne fotografie, a co najfajniejsze- autor zachęca do niepoprzestawania na ostatniej stronie Zapisków . Jak wiadomo- kiedy piórem już piszę się łatwiej, a słowa jakby wylewają się z nas same można spisać nawet czysty, gruby zeszyt! ;D 

Moim zdaniem pomysł rewelacyjny i chociaż o wiele bardziej wolę słuchać opowiadań mojej babci, to może dla niektórych z Was spisane historie będą niesamowitą przygodą! :)


Polecam serdecznie! Książka wydana przez wydawnictwo Zakamarki.
Buziaki! :*
ps wydane są również Zapiski Dziadka ! :)

1 komentarz:

  1. ale genialny prezent, nigdy nie słyszałam o tej "książce" ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze na moim blogu pozwalają mi poznać tych, którzy czasami tutaj zaglądają. Pozwól poznać mi i siebie! Porozmawiaj ze mną! :)
Na każdy sensowny komentarz staram się odpisywać ( u mnie na blogu ) - jeżeli masz jakieś pytanie PYTAJ! :)
* reklamowanie swoich blogów poprzez moją stronę jest głupie, ale rób co chcesz! ;)