wtorek, 7 lipca 2015

Bartek


Kilka dni temu, jak pisałam odbył się Galering. Rewelacyjna sprawa, tym bardziej, że pogoda bardzo dopisała. Środek dziedzińca był całkowicie pusty, bo wszyscy chowali się w cień przed słońcem- inaczej mogłoby to być niebezpieczne, tak grzało! :D Z Bartkiem przygotowaliśmy sobie kocyk i mnóstwo jedzenia! Były ciastka, były koktajle ( w słoikach, bo bawimy się w hipsterów! :D ) i były przepyszne lody truskawkowo-miętowe. Przy okazji mogliśmy słuchać naprawdę świetnej muzyki. Nie byłabym sobą, gdybym mając pod ręką aparat w tak inspirującym miejscu nie zrobiła zdjęć! :D Model zacny, niewątpliwie brat jakiegoś lwa... tylko jeszcze nie chce się przyznać! ;)

Mam jakiś problem z zabieraniem facetów na zdjęcia. To może przez tą dziewczęcą zazdrość?! Kobiety zawsze muszą się silić na miny, współpracę z rękoma, otoczeniem i ciuchami, żeby dobrze wyglądać, a zdjęcie nie było nudne... a taki chłopak? Usiądzie- jeszcze w najbardziej wygodnej pozie dla siebie i wygląda po prostu zajebiście dobrze. I może nawet gadać podczas zdjęć, bo po prostu dobrze wygląda i akurat w tym kluczowym momencie umie na chwilę zamknąć usta. Kurde, o co chodzi?! Nienawidzę ^^ Wyrwani w nocy też by dobrze wyglądali? Mhy... albo ja mam po prostu takie szczęście do modeli. Taki Bartek, albo Dawid, czy mój brat to po prostu bardzo przystojni faceci i tyle! Tak, niech tak będzie ^^. 
Ja mimo wszystko nadal częściej będę wychodzić na zdjęcia z dziewczynami. Chociaż może te wakacje są właśnie takim czasem na zmienienie swoich dotychczasowych przyzwyczajeń? ;) Z miłą chęcią powiększyłabym moje foldery o nowe, męskie twarze!

Głupia będzie ta notka, jak nic! ;D Właśnie sama ze sobą gadam wystukując to wszystko na klawiaturze, a wy musicie to czytać 1. Karolina, to jest dziwne 2. Masz racje Karolina, ale może być fajnie 1. Masz racje Karolina, to może jednak spróbuję? 2. Tak Karolina, spróbuj! 1. Okey Karolina, spróbuję! Jestem dziwna! O.o Ale to dlatego, że mam dobry humor i podobają mi się zdjęcia i... postanowione! Będę robić zdjęcia facetom, muszę odkryć tą tajemnice ich rewelacyjnego bycia przed obiektywem! :D

Buziaki! :*

1 komentarz: