wtorek, 28 lipca 2015

Cafe Tygodni Podhalański / Zakopane

Jeżeli czyta to jakiś mój znajomy ( a czyta pewnie nie jeden! ^^ ) to teraz wzdycha i głośno woła :" no ile ona jeszcze będzie o tym gadać?! hahhaa, no cóż. Po powrocie z Zakopanego polecałam to miejsce wszystkim, bo naprawdę warto. A że ze wszystkimi Wami osobnego kontaktu nie utrzymuję, to uznałam, że warto i Was zachęcić pisząc tutaj taki post, bo może właśnie wybieracie się w góry ze znajomymi i nie wiecie jak wieczorem spędzić czas czując góry? ;)

Odpowiedź jest prosta Cafe Tygodnik Podhalański . Jak to dobrze, że pojechaliśmy z Anielą, która w Zakopanem się uczy i wie o pięknych i ciekawych miejscach. Tak więc pewnego wieczora weszliśmy do obskurnego miejsca, pojechaliśmy windą... i nagle taki piękny widok- na Giewont, Gubałówkę, Nosal i inne wspaniałe góry! Jeżeli już minie odpowiednio dużo czasu, a my jakkolwiek przyzwyczaimy się do tego pięknego widoku- można składać zamówienie! 

To tak teraz po cichu polecę Wam coś pysznego. Rewelacyjne grzane piwo z sokiem z mango, pomarańczą, goździkami i cynamonem. Lepszych rzeczy chyba nie ma na świecie! :D
Także- wybierajcie się i odwiedzajcie. Ja przy każdej możliwej okazji ( po miasto nie znudziło mi się po dwóch razach, wręcz przeciwnie ) będę zaglądać :)


Byliście? A może polecacie jeszcze jakieś fajne miejsca w Zakopanem? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz