sobota, 18 lipca 2015

DWIE ZMIANY- Sopot

Hejka! ;)
Tak sobie myślałam, że w wakacje niewątpliwie odwiedzę wiele miast, więc elbląska sprawa będzie miała przez te dwa miesiące troszkę większy zasięg, ale będzie pojawiała się w kategorii wakacje 2015 :) Mam dla Was już w głowie kilka takich postów, ale zacznę chronologicznie i napiszę o miejscu, które w wakacje odkryłam jako pierwsze.

Mowa tutaj o klubo-kawiarni i galerii w jednym, czyli o Dwóch zmianach w Sopocie. Miejsce jak na razie odwiedziłam dwa razy i to jedynie w nocy na pięć sekund... ale jestem tak w stu procentach zakochana, że mam zamiar zawitać do tego miejsca na dłużej i spędzić tam wiele godzin! Rewelacyjne położenie, bo znajduje się na Monciaku... ale w środku to czysta magia! Idealne miejsce dla mnie, właśnie takie w moim stylu. Wszystko stare, każde krzesło przy stole inne, wiele ciekawych prac, fajnie zagospodarowany bar jak i cała przestrzeń. Tak lubię, podziwiam i krzyczę: ZACHODŹCIE! BO WARTO! :D 

Tyle z mojej strony. Byliście? Jesteście stałymi gośćmi? A może ktoś z Was właśnie wybiera się z rodziną lub ze znajomymi do Trójmiasta? :) Nigdy nie rozumiałam, jak można wyjechać nad morze do Gdańska... ale pewnie ma to jakiś urok. Ja na zawsze zostanę wierna Krynicy Morskiej. Tak to już ze mną jest, jak pokocham to na zawsze ;) A jakie jest Wasze ulubione miejsce nad wodą? Pewnie dla górali niezrozumiałe jest jeżdżenie na wakacje do Zakopanego. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia ;)

Tylko... logo mi się nie podoba. Jakieś takie przesadzone. Nie uważacie? O.o


Buziaki! *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz