środa, 29 lipca 2015

Łódź

Hejka! :D

Wczoraj w nocy wróciłam z Łodzi. Najbrzydsze i najgroźniejsze miasto w Polsce odwiedziłam jedynie na dwa dni, ale trochę udało nam się zrobić. Po wielu niesamowitych przygodach  jestem w stu procentach zakochana w tym, jak dla mnie przepięknym i bardzo inspirującym, mieście! Mam z tyłu głowy plan powrócić tam na przynajmniej tydzień jeszcze w te wakacje, ale co z tego wyjdzie nie wie nikt. :) Zapoznałyśmy mnóstwo fajnych chłopaków, którzy służyli nam pomocą- także aktualnie mamy z kim chodzić na Piotrkowską, gdzie spać i spędzać aktywny czas. Ja jestem szczęśliwa maksymalnie.

Jak to dobrze, że mam w sobie tę cechę potrzeby poznania czegoś przed wyrażeniem swojej opinii! Każdy tak powinien mieć. Nienawidzę jak ludzie gadają jedynie zasłyszane dialogi, a tak naprawdę nie mają swojego zdania, bo nie mieli okazji go sobie wyrobić. Nienawidzę, naprawdę bardzo nienawidzę! Ja na szczęście tak nie mam i wyrabiam sobie swoją opinię i o Łodzi, o której słyszałam najgorsze i będąc przejazdem upewniałam się w tym przekonaniu, mogę aktualnie powiedzieć same przeciwne rzeczy!

Jeżeli ktoś z Was ma możliwość odwiedzenia tego miasta w te wakacje, to gorąco polecam. Z racji mojej nowej miłości postaram się za kilka dni utworzyć post co w tym mieście można zrobić ( niewątpliwie będzie to dla mnie fantastyczny czas inspiracji i możliwości stworzenia planu na kolejny wyjazd! Także nie myślcie, że robię to dla Was- to czysto egoistyczny plan!^^ Żartuje. ). 

A może ktoś z Was mieszka w Łodzi? :) Lubicie swoje miasto? :)
Buziaki! :*

1 komentarz:

  1. Świetny i inspirujący post! Czekam na więcej, buziaki

    U mnie na blogu relacje z pomorza! Zapraszam
    nicoolblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń