piątek, 3 lipca 2015

szybciutko!

Hejka! :)
Kolejny dzień z przepięknym słońcem! Ja aktualnie szykuję się do wyjścia na zdjęcia ( uwaga uwaga! Karolina poumawiała się z masą fantastycznych i pięknych ludzi i na blogu w końcu - mam nadzieję- systematycznie zaczną pojawiać się zdjęcia. Co prawda z moim sprzętem nie jest to aż tak fantastyczne, ale i tak kocham. No kocham i zawsze będę kochać. Koniec kropka! ^^). 

Na blogu dzisiaj wakacyjnie i słonecznie, a to wszystko za sprawą dwóch wydarzeń, o których nie miałam serca Wam nie wspomnieć! ;D  Nie wiem jak z Elbląskimi ludkami zaglądającymi tutaj, ale pewnie kilkoro z Was się nudzi- chociaż przez kilka minut swoich wakacji, więc gorąco polecam zapoznanie się z dwoma imprezami ( najlepiej poszperać w internecie i wynaleźć jeszcze milion innych rzeczy. Pamiętajcie, że Elbląg czasami ludzi coś zrobić! ) . 


Pierwszeee! Wakacyjny kiermasz prac uczniów Liceum Plastycznego. Jeżeli ktoś z Was chciałby mieć przepięknie odświeżone mieszkanie jednym elementem, to gorąco polecam przejechać się do Gronowa. Niektóre prace naprawdę mogą Wam zająć prawie całą ścianę! Tak, czasami jesteśmy szaleni! ;D Kiermasz otwarty prawie całe wakacje, więc można się zmotywować i wybrać się za miasto! A tak a propos mojej szkoły- jak już nie muszę, to mam ogromną chęć sięgnięcia po pędzel! Chyba dzisiaj zacznę coś tworzyć! :)


I impreza najważniejsza!!!!! Galering na trawce! Miałam się wybrać, ale w sumie nie miałam z kim. Trochę cierpiałam, ale jednak już mam osobę towarzyszącą. Dzisiaj spędzę wieczór na robieniu fajnego jedzenia na piknik i jutro na 13.00 wyruszam na dziedziniec Galerii El! :D Nawet nie wiecie ile mi to radości sprawia. Samo planowanie! Fajnie, fajnie, że tak czasami można coś zrobić tutaj, że nie trzeba zazdrościć innym super miastom ! ^^. Mam nadzieję, że się widzimy! Polecam serdecznie! :)

Jakoś ostatnio bezosobowy ten blog. Zauważyliście jak mało jest czegokolwiek z mojego życia? No cóż, najwidoczniej tak musi być. Są różne fazy tego bloga, jak już pewnie zauważyliście. Którą wolicie bardziej? Tą w której pisze cały czas o sobie, czy takie z informacjami, recenzjami?! :)
Potrzebuję kontaktu z Wami ostatnio! Fajnie, że jesteście ^^

2 komentarze:

  1. Ja tam lubię wszystkie Twoje posty XD Najbardziej jednak filmowe i bardziej osobiste, bo jak piszesz o Elblągu, to i tak nie mogę pójść i zobaczyć co się tam dzieje, bo daleko mam, więc tak mi trochę bez sensu je czytać, bo tylko mi smutno, że nie mogę się gdzieś wybrać XD Ale na własne wakacje nie narzekam, aktywne są, więc jest super! :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. eeeej! To wpadaj do mnie do Elbląga na kilka dni! Ja Cię pooprowadzam po wszystkim i w ogóle! Serio! :D SERIO SERIO!

      Usuń