poniedziałek, 16 listopada 2015

Rekolekcje na CSB

Hejka! :) 
Notkę pisałam już wcześniej, ale coś mi się pozmieniało w głowie i pomyliłam godziny... więc myśl jedynie zapisałam w roboczych i pobiegłam do samochodu. 

Elbląg! Mam nadzieję, że jutro wybieracie się na rekolekcje na Halę CSB... jutro, albo w czwartek. Będzie kolejna możliwość poznania miłosierdzia Boga, w tym roku jeszcze głębiej ponieważ właśnie taki jest temat naszego spotkania. Będzie dużo naprawdę rewelacyjnych rzeczy ... i będzie moje świadectwo. Tak jakoś wyszło :) Od tygodni ludzie to tworzą, spotykają się, modlą... ja dołączyłam dopiero niedawno, ale bardzo aktywnie! :D Promocyjny filmik krąży po internecie już od dłuższego czasu- możecie się z nim zapoznać tutaj ( ciekawostka: występuję tam i można usłyszeć mój głos... pierwszy raz w życiu dla niektórych, ale okazja uuuu! ^^ ) KLIK . Mam nadzieję, że do zobaczenia. 

Jak dla mnie to zawsze było mega ważne wydarzenie, nawracające, umacniające. Właściwe bardzo. Broniłam się przed ich tworzeniem, chciałam jak co roku je po prostu przeżyć- ale najwidoczniej taki był na mnie plan w tym roku! Będę oglądać ze sceny i spod niej :p Ja przeżywać jako uczestnik będę wieczorne rekolekcje dla dorosłych, na które również zapraszam... już dobrowolnie, bez nakazu szkoły :) 

Pomyśl, że jeżeli nawet nie wierzysz- to nic nie możesz stracić. Możesz jedynie zyskać! Bardzo wiele :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz