poniedziałek, 14 grudnia 2015

Szlachetna Paczka


Hejka! :) Muszę Wam się czymś pochwalić- dzisiaj zakończyłam moją działalność w Szlachetnej Paczce... W KOŃCU! Jest jeszcze do napisania kilka opisów, ale to już małe formalności. Dzisiaj o 10.00 odwiedziłam ostatnią potrzebującą Rodzinę i mam taki szalony plan na tydzień wyłączyć się z życia i być jedynie dla szkoły i w szkole. Dzisiaj poszło mi całkiem dobrze! Mam nadzieję, że w piątek będę mogła powiedzieć to samo :) Mam taką ochotę namalować obraz, posprzątać w pokoju, zrobić milion prezentacji i projektów na grafiki! Wieczorem zabiorę się za linoryt...i mam taki plan, że w tym tygodniu już nauczyciele nie będą na mnie narzekać, że tak mnie wcale w tej szkole nie ma. Przecież jestem! Robię... tylko jakoś tak to wszystko poza szkołą, ale do szkoły! A to chyba najważniejsze :D Jestem tak pozytywnie nakręcona tym, że wszystko się udało i całkowicie nie żałuję i jest pięknie, serio! Polecam za rok... chociaż jest mnóstwo tragicznych momentów, to jednak radość tych ludzi wynagradza wszystko! :)

A skoro już przy Szlachetnej Paczce jesteśmy, to już ostatni taki post, ale jednak- chciałam w imieniu całej Paczki podziękować wydawnictwu Axis Mundi , Zakamarki oraz Esprit za okazanie wielkiego serca i przekazanie dla Rodzin naprawdę dużej ilości książek! :) To była ogromna pomoc, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni . Także- jeszcze raz wielkie DZIĘKI! :)


A jak tam u Was? Jak Wam minął ten tydzień? :)
Buziaki! :*

3 komentarze:

 1. Byłam dwa razy wolontariuszką w szlachetnej paczce i nie żałuję, bo to było dla mnie niezwykłe przeżycie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że jest wiele ludzi, którzy chcą pomóc biedniejszym w święta żeby były lepsze. Ja sama kupiłam jedzonko na świąteczną paczkę!

  nowy post! zapraszam!
  MÓJ BLOG-KLIIK
  KANAŁ NA YT, dopiero zaczynam- KLIIK

  OdpowiedzUsuń