niedziela, 31 lipca 2016

lipcowe inspiracje

Hejka! :D
Góry, góry, góry, góry! Już zapomniałam, że było to jeszcze w tym miesiącu. Przechodzę do prezentacji kilku kwadratowych zdjęć i lecę stąd. W sierpniu prawdopodobnie będzie więcej. Przez ostatnie dwa tygodnie mój telefon był rzucony w kąt... no dobra nie tak do końca, bo musiałam mieć przynajmniej jakikolwiek kontakt z moimi znajomymi. Eh. Głupi jest ten facebook czasami jednak ;)


1-4. Lubomirze: zaułek filmowy i muzeum Sami swoi. Bardzo fajne, polecam :D 5-11. Góry! ♥ 12. mix wzorów :D 13. Szustak i jego pięć minut w moim sercu. Z tym typem mam tak, że przemawia do mnie tylko w niektórych dniach i to nie chodzi o to co mówi.... bo filmik, który w piątek mnie wkurza i irytuje może wpaść mi to serca w niedzielę. Coś w tym jest niesamowicie przedziwnego, ale pozytywnego. Wtedy trafiał, aktualnie trochę nie trafia ;) Ale są nowe Ballady i Romanse! ♥ 14-25. Muzeum zabawek w Karpaczu. Powiem Wam, że całkiem przyjemne... chociaż te lalki takie przerażające, ale widziałam pierwszą Barbie- dla dziewczynki to nie lada wydarzenie (tak, mówię o sobie!^^) 


26-29. ciąg dalszy muzeum zabawek w Karpaczu... no i miś Jasia Fasoli :D 30. Dzikie serce- w moim wspólnotowym otoczeniu chyba każdy chłopak przeczytał już tą książce, co pociągnęło za tym również falę dziewczyn, które chciały się dowiedzieć co tam jest takiego ciekawego. Jeszcze nawet kiedy nie byłam w mojej wspólnocie, a miałam z niej jedynie koleżanki wiedziałam, że książka istnieje i kiedyś po nią sięgnę. Miałam już nawet w planach ją kupić.... kiedy zobaczyłam okładkę i uznałam, że serce mi pęka i chyba nie mogę mieć czegoś takiego w domu. Postanowiłam poczekać i od kogoś ją pożyczyć. Wszczęłam śledztwo kto takową książkę może mieć i okazało się, że już mój pierwszy cel miał... ale jakoś tak jej nie pożyczyłam O.o Bóg chyba czuwał i chciał żebym się z tą treścią zapoznała, bo po roku przypadkiem pojawiła się w moim domu. Wzięłam ją na wyjazd i pochłonęłam w dwa dni! DOBRE TO BARDZO! Polecam serdecznie. Mężczyznom jak i Kobietom. O Kobietach jest Urzeczona również się do niej zbieram, bo chyba nieziemsko warto :) 31-34. Wrocław odwiedzony! ♥ 35-37. Tak powstawały zdjęcia do postu TUTAJ   38-40. Disco Mjażdżżo ♥ 41-42. Arbuzowa lemoniada z przepisu z tamtego roku TUTAJ 43. Śniadanie ;D 44. Nowa fryzura prosto od fryzjera, który nie podcina końcówek i jest NAJLEPSZY! ♥ 45. Znalazłam zabawki dzieciństwa Pixel Chix! ♥♥♥ Nie kojarzycie? Obejrzyjcie reklamę TUTAJ 46-47. Pomagałam malować balkon w środku nocy! :D 48. Aktualnie prace w Galerii El zupełnie mnie nie przekonują, ale znalazłam kilka świetnych połączeń kolorystycznych i plakatów. Polecam zajść nawet jedynie dla nich ;) 49. Manufaktura lizaków w Elblągu! O niej już za kilka dni na blogu! ♥ 50. Recenzja Wszyscy jesteśmy hipsterami TUTAJ

Tyle. Buziaki! :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz