piątek, 30 września 2016

dzień piąty

Hejka! :)
Wiecie co, chyba wczoraj miałam po prostu mega kryzys. Dzisiaj tak sobie pomyślałam, że jednak mi tu całkiem fajnie. Mieliśmy dzisiaj ostatni dzień, jutro o 7.40 wychodzimy stąd i zmierzamy w stronę Poznania, Gdańska i Elbląga. Piątek łączył się również z dokończeniem własnych instalacji i zaprezentowaniem ich wszystkim uczestnikom oraz komisji. Była dzisiaj zaBAwa, więc spędziłam naprawdę dobry dzień.... i tak przechodząc na wernisażu wśród wszystkich prac uznałam, że jesteśmy mega zdolni i pełni niesamowicie dobrych pomysłów. Przez to jakoś tak lżej mi na sercu. Nadal uważam, że mój wymarzony plener graficzny byłby o niebo lepszy, ale tutaj nie było aż tak źle no ^^ 

Jakoś na dniach powinnam dostać kilka zdjęć, na stronie poznańskiej szkoły będzie opublikowany film i w ogóle- będzie chyba całkiem przyzwoicie. Jednak mnie najbardziej cieszy fakt, że .... wracam do szkoły O.o Wiem, to dziwne, ale we wrześniu czułam taką niesamowitą harmonię w połączeniu mnie samej i mojej szkoły, więc z miłą chęcią chciałabym już do tego powrócić żeby było fajnie. 

Także tak, chciałam do Was dzisiaj napisać, ale nie wiem co... więc kończę w tym momencie. Napiszę jutro- już prawdopodobnie z Elbląga.


Buziaki! :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz